Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /disk_1/www/cz/teza-hodonin/www/lib/lib_language.php on line 47
Teza Hodonín

Sportovní akce pořádané na sportovištích TEZA Hodonín

v říjnu 2018.
 

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK Hodonín (II. - liga sk. Východ) - muži
Sobota 20.10. 2018 od 17.00 hod.
SHK Hodonín - Hokejový klub Opava

Sobota 27.10. 2018 od 17.00 hod.
SHK Hodonín - HC BOBŘI Valašské Meziříčí

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - muži
Neděle 14.10. 2018 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín - HC ŠTIKA Rosice

Neděle 28.10. 2018 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín - HK DYNAMITERS Blansko

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - junioři
Neděle 14.10. 2018 od 13.30 hod.
SHKm Hodonín junioři - HCM WARRIOR Brno junioři

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - dorost
Sobota 6.10. 2018 od 12.00 hod.
SHKm Hodonín dorost - EHC Lions dorost

Neděle 14.10. 2018 od 10.45 hod.
SHKm Hodonín dorost - HK Kroměříž dorost


Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na
www.teza-hodonin.cz/zimnistadion/rozpisledu  

 



Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

BASKETBAL
Mistrovské utkání TJ SOKOL Hodonín (OP I.) - muži  
Sobota 27.10. 2018 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín - TJ SLOVAN Černá Pole "C"

Neděle 28.10. 2018 od 10.00 hod.
FC TANGO Hodonín - Šlapanice "B"

FLORBAL
Mistrovský turnaj juniorů (TJ SOKOL Hodonín)  
Neděle 7.10. 2018 od 09.00 hod.

Mistrovské utkání ve florbale (Superliga) - muži  
Pátek 26.10. 2018 od 18.00 hod.
BULLDOGS Brno - ACEMA SPARTA Praha

FUTSAL
Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (II. liga - sk. Východ) - muži "A"  
Pátek 5.10. 2018 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín "A" - AC Jeseník

Pátek 19.10. 2018 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín "A" - VŠSK Zlín

Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (Divize E jižní Moravy) - muži "B"  
Neděle 14.10. 2018 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín "B" - Vyškov

Pátek 26.10. 2018 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín "B" - Pro-Static Blansko

HÁZENÁ
Mistrovské utkání HK Hodonín (I. liga) - ženy "A"  
Neděle 14.10. 2018 od 16.00 hod.
HK Hodonín "A" - JISKRA Havlíčkův Brod

Neděle 27.10. 2018 od 16.00 hod.
HK Hodonín "A" - HC Plzeň

Mistrovské utkání HK Hodonín (II. liga - sk. Východ) - ženy "B"  
Neděle 21.10. 2018 od 16.00 hod.
HK Hodonín "B" - Házená Velká Bystřice

Sobota 27.10. 2018 od 11.00 hod.
HK Hodonín "B" - Karviná

STOLNÍ TENIS
Mistrovské utkání SKST Hodonín - STAVOIMPEX (Extraliga) - muži  
Pátek 5.10. 2018 od 18.00 hod. (hala stolního tenisu)
SKST Hodonín - STAVOIMPEX - KT Praha

Mistrovské utkání SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX (Extraliga) - ženy  
Pátek 12.10. 2018 od 18.00 hod. (hala stolního tenisu)
SKST Mart Hodonín "A" - STAVOIMPEX - CDU SPORT Ostrava

Sobota 13.10. 2018 od 12.00 hod. (hala stolního tenisu)
SKST Mart Hodonín "A" - STAVOIMPEX - SKST Baník Havířov

THAI BOX
NOC BOJOVNÍKŮ
Sobota 13.10.2018 od 19.00 hod.

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na
www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 




Stadion U Červených domků, Sukova 3588/41, Hodonín

ATLETIKA
Přebor jihomoravského kraje v přespolním běhu (všechny kategorie) 
Sobota 20.10. 2018 od 09.00 hod.

HOKEJBAL
Mistrovská utkání HBC Hodonín (MHBL) - muži
Neděle 14.10. 2018 od 14.00 hod.
HBC Hodonín - SLZA Přibyslavice

Sobota 27.10. 2018 od 14.00 hod.
HBC Hodonín - SK Jihlava "B"

KOPANÁ
Mistrovské utkání FK Hodonín - muži (FORTUNA MSFL)
Sobota 13.10. 2018 od 15.00 hod.
FK Hodonín - Uherský Brod

Sobota 27.10. 2018 od 14.30 hod.
FK Hodonín - Hulín

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na
www.teza-hodonin.cz/cervenedomky/rozpis 

Dnes je 20.9.2018
Svátek má: Oleg
skupina ČEZ
Správu webových stránek zajišťuje cernet www.cernet.cz