Sportovní akce pořádané v březnu 2019 na sportovištích TEZA Hodonín

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK Hodonín - muži (II. liga ČR, skupina B)

Muži SHK - rozpis soutěže II. liga ČR 2018/2019 - skupina Východ
* na 3 vítězná utkání, začátek vždy u lépe umístněného mužstva  v tabulce po základní části

Čtvrtfinále  - 2.3., 4.3., 6.3., 8.3.,10.3. 2019
Semifinále  - 13.3., 15.3., 17.3., 19.3., 21.3.  2019
Finále        - 24.3., 26.3., 28.3., 30.3., 1.4. 2019

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - muži
Muži SHKM - rozpis soutěže Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 2018/2019
* čtvrtfinále na 2 vítězné utkání, semifinále a finále na 3 vítězná utkání. začátek vždy u lépe umístněného mužstva v tabulce po základní části

Čtvrtfinále  - 27.2., 1.3., 3.3. 2019
Semifinále  - 6.3., 8.3., 10.3., 15.3., 17.3.  2019
Finále        - 20.3., 22.3., 24.3., 29.3., 31.3. 2019

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - junioři
Pátek 8.3. 2019 dle rozpisu ledu
SHKm Hodonín junioři -  HC Černí Vlci junioři

Neděle 10.3. 2019 dle rozpisu ledu
SHKm Hodonín junioři -  HC RT TORAX Poruba junioři

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - dorost
Sobota 2.3. 2019 dle rozpisu ledu
SHKm Hodonín dorost -  HC BBOBŘI Valašské Meziříčí dorost

Neděle 10.3. 2019 dle rozpisu ledu
SHKm Hodonín dorost -  SK Prostějov dorost

Neděle 17.3. 2019 dle rozpisu ledu
SHKm Hodonín dorost -  HK Opava dorost

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/zimnístadion/rozpisledu 

Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

BASKETBAL
Mistrovské utkání v basketbale - muži (OP I.)
Pátek 1.3. 2019 od 19.30 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  Třebíč

Sobota 2.3. 2019 od 18.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  BC Vysočina „B“

FUTSAL
Mistrovské utkání ve futsale (II. liga, skupina Východ) - muži „A“
Pátek 15.3. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“-  SKP Ocel Třinec

Pátek 29.3. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“-  Baník Ostrava

Mistrovské utkání ve futsale (Divize E jižní Moravy) - muži „B“
Pátek 8.3. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „B“ -  ASM Dolní Loučky

HÁZENÁ
Mistrovské utkání HK Hodonín (II. liga, skupina Východ) - ženy „A“
Sobota 10.3. 2019 od 16.00 hod.
HK Hodonín „A“ - SOKOL Kobylisy II.

Mistrovské utkání HK Hodonín - ženy „B“
Sobota 2.3. 2019 od 15.00 hod.
HK Hodonín „B“ - Žeravice „B“

Neděle 31.3. 2019 od 16.00 hod.
HK Hodonín „B“ - Házená Velká Bystřice

STOLNÍ TENIS
Mistrovské utkání SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX (Extraliga) - muži
Čtvrtek 14.3. 2019 od 18.00 hod.
SKST Mart Hodonín „A“ - STAVOIMPEX - DTJ Hradec Králové

ZÁPAS
Velká cena Hodonína v zápase řecko-římském (mládežnické kategorie)
Sobota 23.3. 2019 od 08.00 hod.

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 

 

Stadion U Červených domků, Sukova 3584/41, Hodonín

ATLETIKA
Okresní přebor v přespolním běhu (lesopark) - dětské kategorie
Sobota 31.3. 2019 od 09.00 hod.

KOPANÁ
Mistrovská utkání FK Hodonín - muži (FORTUNA MSFL)

Sobota 23. 3. 2019 od 15.00 hod.
FK Hodonín - Otrokovice

HOKEJBAL
Mistrovská utkání HBC Hodonín - muži (II. liga)
Neděle 3.3. 2019 od 14.00 hod.
HBC Hodonín - HBC Flyers Jihlava

Sobota 23.3. 2019 od 12.00 hod.
HBC Hodonín – SK Jihlava „B“

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/cervenedomky/rozpis 

Sportujte s námi !!!