Sportovní akce pořádané v lednu 2020 na sportovištích TEZA Hodonín.

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK  Hodonín (II. liga sk. Východ) - muži
Sobota 4.1. 2020 od 17.00 hod.
SHK Hodonín -  HC Kopřivnice

Středa 15.1. 2020 od 18.00 hod.
SHK Hodonín -  HC Moravské Budějovice 2005

Sobota 18.1. 2020 od 15.00 hod.
SHK Hodonín -  HK Nový Jičín

Sobota 25.1. 2020 od 17.00 hod.
SHK  Hodonín -  HC DRACI Šumperk

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - muži
Neděle 12.1. 2020 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HC Brumov-Bylnice

Neděle 19.1. 2020 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HC SPARTAK Uherský Ostroh

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - junioři
Sobota 4.1. 2020 od 10.30 hod.
SHKm Hodonín junioři -  SK Prostějov junioři

Sobota 18.1. 2020 od 10.30 hod.
SHKm Hodonín junioři -  HC Orlová junioři

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/zimnístadion/rozpisledu 



Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

FLORBAL
Mistrovské utkání (Extraliga) - ženy
Sobota 25.1. 2020 od 17.00 hod.
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha

BASKETBAL
Mistrovské utkání v basketbale - muži (OP I.)
Sobota 11.1. 2020 od 18.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  ASK Blansko

Neděle 12.1. 2020 od 10.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  TESLA Brno

Pátek 17.1. 2020 od 19.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  BK Vyškov „A“

Sobota 18.1. 2020 od 19.45 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  Šlapanice

FUTSAL
Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (I. VARTA liga) - muži „A“
Čtvrtek 9.1. 2020 od 18.00 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  SK Dynamo České Budějovice

Pátek 24.1. 2020 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  FC Démoni Česká Lípa

Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (II. liga, skupina Východ) - muži „B“
Neděle 12.1. 2020 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“-  Žabinští Vlci Brno

Neděle 26.1. 2020 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“-  VŠBU TU Ostrava

HÁZENÁ
Mistrovské utkání HK Hodonín (W.H.I.L. MOL liga) - ženy „A“
Sobota 4.1. 2020 od 17.30 hod.
HK Hodonín „A“ - Sokol Písek

Sobota 18.1. 2020 od 17.30 hod.
HK Hodonín „A“ - SOKOL Poruba

STOLNÍ TENIS
Mistrovské utkání SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX (I. liga) - muži
Sobota 11.1. 2020 od 17.00 hod.
SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX - SKST Baník Havířov „B“

Neděle 12.1. 2020 od 10.00 hod.
SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX - TJ Ostrava KST „B“

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 

  
Sportujte s námi !!!