Sportovní akce pořádané v listopadu 2019 na sportovištích TEZA Hodonín

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK iClinic Hodonín (II. liga sk. Východ) - muži
Sobota 2.11. 2019 od 17.00 hod.
SHK iClinic Hodonín -  HK Nový Jičín

Sobota 9.11. 2019 od 17.00 hod.
SHK iClinic Hodonín -  DRACI Šumperk

Středa 27.11. 2019 od 18.00 hod.
SHK iClinic Hodonín -  SKLH Žďár nad Sázavou

Sobota 30.11. 2019 od 17.00 hod.
SHK iClinic Hodonín -  HK Opava

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - muži
Neděle 10.11. 2019 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HC ŠTIKA Rosice

Neděle 17.11. 2019 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HK DYNAMITERS Blansko

Neděle 24.11. 2019 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HC SPARTAK Uherský Brod

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/zimnístadion/rozpisledu 



Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

FLORBAL
Mistrovské utkání (Slovenská extraliga) - muži
Sobota 30.11. 2019 od 17.00 hod.
Trenčín - Nižná

FUTSAL
Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (I. VARTA liga) - muži „A“
Pátek 1.11. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  SK Olympik Mělník

Pátek 15.11. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  Svarog FC Teplice

Pátek 22.11. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  SK SLAVIA Praha

Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (II. liga, skupina Východ) - muži „B“
Neděle 3.11. 2019 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“-  SKUP Olomouc

Neděle 24.11. 2019 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“-  FERARAM Opava

HÁZENÁ
Mistrovské utkání HK Hodonín (W.H.I.L. MOL liga) - ženy „A“
Sobota 2.11. 2019 od 17.30 hod.
HK Hodonín „A“ - HC DAC Dunajská Streda

Sobota 16.11. 2019 od 18.30 hod.
HK Hodonín „A“ - Handball PSG Zlín

Mistrovské utkání HK Hodonín (II. liga sk. Východ) - ženy „B“
Neděle 3.11. 2019 od 16.00 hod.
HK Hodonín „B“- Házená Nový Jičín

Mezinárodní turnaj v házené „O pohár města Hodonína“ - dorostenky
Pátek 22.11. - neděle 24.11. 2019

Mezinárodní turnaj v házené „O pohár města Hodonína“ - starší žákyně
Pátek 15.11. - neděle 17.11. 2019

STOLNÍ TENIS
Mistrovské utkání SKST Hodonín - STAVOIMPEX (I.iga) - muži
Sobota 9.11. 2019 od 17.00 hod.
SKST Hodonín - STAVOIMPEX - DTJ Hradec Králové

Neděle 10.11. 2019 od 10.00 hod.
SKST Hodonín - STAVOIMPEX - SKST Warmnis Liberec „B“

TANEC
„XIX. ročník Dance sport festival Hodonín - Grand prix jihomoravského kraje 2019“
Sobota 9.11. 2019 od 09.00 hod.

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 

 

Stadion U Červených domků, Sukova 3584/41, Hodonín

HOKEJBAL
Mistrovská utkání HBC Hodonín - muži (MHBL)
Sobota 2.11. 2019 od 14.00 hod.
HBC Hodonín -  HBC Malenovice „B“

Neděle 17.11. 2019 od 11.00 hod.
HBC Hodonín -  HBC Flyers Jihlava

KOPANÁ
Mistrovská utkání FK Hodonín - muži (Divize sk. E)
Sobota 2.11. 2019 od 14.00 hod.
FK Hodonín „A“ - Přerov

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/cervenedomky/rozpis  

Sportujte s námi !!!