Sportovní akce pořádané v říjnu 2020 na sportovištích TEZA Hodonín

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

LEDNÍ HOKEJ

Mistrovská utkání SHK Hodonín (II. liga sk. Východ) - muži
Sobota 10.10. 2020 od 17.00 hod.
SHK Hodonín -  HC Kopřivnice

Středa 21.10. 2020 od 18.00 hod.
SHK Hodonín -  HC ORLI Znojmo

Sobota 31.10. 2020 od 17.00 hod.
SHK Hodonín -  HK Nový Jičín

Mistrovská utkání SHKM Hodonín - muži
Sobota 3.10. 2020 od 17.00 hod.
SHKM Hodonín -  HC DYNAMITERS Blansko

Sobota 17.10. 2020 od 17.00 hod.
SHKM Hodonín -  HC LVI Břeclav

Středa 28.10. 2020 od 17.00 hod.
SHKM Hodonín -  HC Moravské Budějovice

Mistrovská utkání SHKM Hodonín - junioři
Pátek 9.10. 2020 od 18.30 hod.
SHKM Hodonín -  SK H. SLAVIA Třebíč

Neděle 18.10. 2020 viz. rozpis ledu
SHKM Hodonín  -  HC ČERNÍ Vlci

Mistrovská utkání SHKM Hodonín - dorost
Sobota 17.10. 2020 viz. rozpis ledu
SHKM Hodonín  -  HC LVI Břeclav

Sobota 31.10. 2020 viz. rozpis ledu
SHKM Hodonín  -  HC ORLI Znojmo - mládež

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/zimnístadion/rozpisledu 

 

Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

BASKETBAL
Mistrovské utkání v basketbale - muži (jihomoravská liga)
Sobota 24.10. 2020 od 18.30 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  TESLA Brno

Neděle 25.10. 2020 od 08.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  TJ Třebíč

FUTSAL
Mistrovské utkání FC TANGO Hodonín (II. liga, skupina Východ) - muži „A“
Pátek 16.10. 2020 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“ -  ROUB Vítkovice

HÁZENÁ
Mistrovské utkání HK Hodonín (I. MOL liga) - ženy „A“
Neděle 11.10. 2020 od 16.30 hod.
HK Hodonín „A“ - DHC Plzeň

Pátek 23.10. 2020 od 17.30 hod.
HK Hodonín „A“ – MŠK/HC DAC Dunajská Streda

Mistrovské utkání HK Hodonín (II. liga sk. Východ) - ženy „B“
Neděle 18.10. 2020 od 16.00 hod.
HK Hodonín „B“- Zubří

MMA
Galavečer MMA - Vagabund Gym Hodonín / MMASTERS league
(smíšená bojová umění - zápas v kleci)
Sobota 31.10. 2020 od 19.00 hod.

STOLNÍ TENIS
Mistrovské utkání SKST Hodonín STAVOIMPEX (Extraliga) - muži
Pátek 23.10. 2020 od 17.00 hod.
SKST Hodonín STAVOIMPEX - HB Ostrov

Mistrovské utkání SKST Hodonín STAVOIMPEX (Extraliga) - ženy
Pátek 16.10. 2020 od 18.00 hod.
SKST Hodonín STAVOIMPEX „A“ - SK Dobré

Sobota 17.10. 2020 od 10.00 hod.
SKST Hodonín STAVOIMPEX „B“ - SK Dobré

STREET WORKOUT
II. ročník závodů ve street workoutu - SWMadbrothers Battle / Workout  Hodonín
Sobota 24.10. 2020 od 09.00 hod.

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 

 

Stadion U Červených domků, Sukova 3584/41, Hodonín

Drakiáda
(SVČ Hodonín a TEZA Hodonín)
Neděle 18.10. 2020  od 15.00. hod.

KOPANÁ
Mistrovská utkání FK Hodonín - muži (FORTUNA MSD, skupina D)
Sobota 3.10. 2020 od 15.00 hod.
FK Hodonín - Tasovice

Sobota 17.10. 2020 od 14.30 hod.
FK Hodonín - Velká Bíteš

Sobota 31.10. 2020 od 14.00 hod.
FK Hodonín - Břeclav

HOKEJBAL
Mistrovská utkání HBC Hodonín - muži (II. Liga, skupina Morava JIH)
Sobota 10.10. 2020 od 11.00 hod.
HBC Hodonín - SK Sudoměřice

Mistrovská utkání HBC Hodonín - dorost (Extraliga)
Neděle 4.10. 2020 od 12.00 hod.
HBC Hodonín - Ježci Heřmanův Městec

Neděle 11.10. 2020 od 11.00 hod.
HBC Hodonín - HBC Autoskla H.A.K. Pardubice

Neděle 25.10. 2020 od 11.00 hod.
HBC Hodonín - HBC JTEKT Svítkov STARS Pardubice

Mistrovská utkání HBC Hodonín - starší žáci (liga starších žáků, skupina Morava)
Sobota 17.10. 2020 od 10.00 hod. a 13.30 hod.
HBC Hodonín - HbK Karviná

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/cervenedomky/rozpis 


Sportujte s námi !!!