Sportovní akce pořádané v únoru 2019 na sportovištích TEZA Hodonín

Zimní stadion, Tyršova 3588/10, Hodonín

Masopustní rej na ledě
(SVČ Hodonín a TEZA Hodonín)
Sobota 2.2. 2019  14.00 - 15.30. hod.

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK Hodonín - muži (II. liga ČR, skupina Východ)
Středa 6.2. 2019 od 18.00 hod.
SHK Hodonín -  HK Opava

Sobota 9.2. 2019 od 17.00 hod.
SHK Hodonín -  IHC Písek

Sobota 16.2. 2019 od 17.00 hod.
SHK Hodonín -  HC BOBŘI Valašské Meziříčí

Středa 27.2. 2019 od 18.00 hod.
SHK Hodonín -  DRACI Šumperk

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - muži
Neděle 3.2. 2019 od 17.00 hod
SHKm Hodonín -  HC Uničov

Neděle 10.2. 2019 od 17.00 hod.
SHKm Hodonín -  HC Brumov Bylnice

Neděle 24.2. 2019 od 17.00 hod
SHKm Hodonín -  HC LVI Břeclav

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - junioři
Pátek 8.2. 2019 od 18.45 hod.
SHKm Hodonín junioři -  HK Opava junioři

Pátek 22.2. 2019 od 18.45 hod.
SHKm Hodonín junioři -  HCM WARRIOR Brno junioři

Mistrovská utkání SHKm Hodonín - dorost
Sobota 2.2. 2019 od 15.15 hod.
SHKm Hodonín dorost -  HC Černí Vlci dorost

Neděle 10.2. 2019 od 13.00 hod.
SHKm Hodonín dorost -  HC LVI Břeclav dorost

Sobota 23.2. 2019 od 12.45 hod.
SHKm Hodonín dorost -  SK Karviná dorost

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/zimnístadion/rozpisledu 



Víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 4110/23, Hodonín

BASKETBAL
Mistrovské utkání v basketbale - muži (OP I.)
Sobota 5.1. 2019 od 19.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  Tesla Brno

Neděle 6.1. 2019 od 10.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  ASK Blansko

Sobota 19.1. 2019 od 19.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  Spartak Uherský Brod „A“

Neděle 20.1. 2019 od 10.00 hod.
TJ SOKOL Hodonín -  BK Vyškov „A“

FUTSAL
Mistrovské utkání ve futsale (II. liga, skupina Východ) - muži „A“
Pátek 1.2. 2019 od 20.30 hod.
FC TANGO Hodonín „A“-  USK Ostrava

Mistrovské utkání ve futsale (Divize E jižní Moravy) - muži „B“
Sobota 2.2. 2019 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“ -  Blansko

Sobota 9.2. 2019 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“ -  Hustopeče

Neděle 24.2. 2019 od 19.00 hod.
FC TANGO Hodonín „B“ -  Vyškov

Mistrovský turnaj ve futsale (I. juniorská liga) - junioři
Sobota 2.2. 2019 od 09.00 hod.

Mistrovský turnaj ve futsale (divize B) - ženy
Neděle 10.2. 2019 od 08.00 hod.

HÁZENÁ
Přátelské utkání HK Hodonín - ženy „A“
Sobota 9.2. 2019 od 11.00 hod.
HK Hodonín „A“ - Bratislava

Sobota 9.2. 2019 od 15.00 hod.
HK Hodonín „A“ - Partizánské

Mistrovské utkání HK Hodonín (II. liga, skupina Východ) - ženy „A“
Sobota 23.2. 2019 od 16.00 hod.
HK Hodonín „A“ – Velké Meziříčí

STOLNÍ TENIS
Mezinárodní mistrovství ČR ve stolním tenise
„ITTF Pro-tour - Czech junior a cadet Open 2019“
Středa 13. 2. 2019 - neděle 17. 2. 2019

Mistrovské utkání SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX (Extraliga) - ženy
Pátek 22.2. 2019 od 18.00 hod.
SKST Mart Hodonín „A“ - STAVOIMPEX - SVS Hradec Králové
SKST Mart Hodonín „B“ - SK Dobré

Sobota 23.2. 2019 od 12.00 hod.
SKST Mart Hodonín „A“ - STAVOIMPEX - SK Dobré
SKST Mart Hodonín „B“ - SVS Hradec Králové

Mistrovské utkání SKST Mart Hodonín - STAVOIMPEX (Extraliga) - muži
Čtvrtek 7.2. 2019 od 18.00 hod.
SKST Mart Hodonín „A“ - STAVOIMPEX - SKST Baník Havířov

Bližší informace o pronájmech a provozní době naleznete na www.teza-hodonin.cz/sportovnihala/rozpis 

Sportujte s námi !!!