Zimní stadion TEZA Hodonín - veřejné bruslení

Zimní stadion TEZA Hodonín - veřejné bruslení

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
Sobota  1.11. 2014 od 16.00 - 17.30 hod. 
Neděle  2.11. 2014 od 10.30 - 12.00 hod. 

Bližší informace naleznete na
www.teza-hodonin.cz/sekce zimní stadion/

Zimní stadion TEZA Hodonín - SHK a SHKm Hodonín

Zimní stadion TEZA Hodonín - SHK a SHKm Hodonín

LEDNÍ HOKEJ
Mistrovská utkání SHK Hodonín - muži
(II. liga ČR, skupina B)
Středa 5.11. 2014 od 18.00 hod.
SHK Hodonín -  VHK Vsetín


Mistrovská utkání SHK Hodonín - junioři
(liga juniorů, skupina Východ)
Neděle 2.11. 2014 od 15.45 hod.
SHK Hodonín junioři -  HC RT TORAX Poruba 2011 junioři


Mistrovská utkání SHKm G-mont Hodonín - starší dorost
(liga staršího dorostu, skupina Východ)
Pátek 31.10. 2014 od 18.30 hod.
SHKm G-mont Hodonín st. dorost -  LHK JESTŘÁBI Prostějov st. dorost

Pátek 14.11. 2014 od 18.30 hod.

SHKm G-mont Hodonín st. dorost -  HC ZUBR Přerov  st. dorost


Mistrovská utkání SHKm G-mont Hodonín - mladší dorost
(ELIOD liga, skupina Východ)
Neděle 2.11. 2014 od 12.45 hod.
SHKm G-mont Hodonín ml. dorost -  HC Orlová ml. dorost

Termíny a případné změny začátků hokejových utkání naleznete na
www.teza-hodonin.cz/sekce zimní stadion/

Stadión U Červených domků - kopaná / RSM Hodonín

Stadión U Červených domků - kopaná / RSM Hodonín

KOPANÁ
Mistrovská utkání RSM
Hodonín - muži
(MSFL divize - skupina D)

Sobota  1.11. 2014 od 14.00 hod.
RSM Hodonín - Otrokovice

Mistrovská utkání RSM Hodonín -  starší dorost U19
(MSFL SCM - U19)

Sobota 1.11. 2014 od 10.15 hod.
RSM Hodonín st. dorost - Znojmo st. dorost  

Mistrovská utkání RSM Hodonín -  mladší dorost U17 a U16
(MSFL SCM - U17 a U16) 
Neděle 2.11. 2014 od 10.30 hod. a 12.30 hod.
RSM Hodonín ml. dorost - Karviná ml. dorost 


Termíny a případné změny začátků fotbalových utkání naleznete na www.teza-hodonin.cz/sekce červené domky/

Stadion U Červených domků - hokejbal / OHbL

Stadion U Červených domků - hokejbal / OHbL

HOKEJBAL
Turnaj minipřípravek
Sobota   1.11. 2014 09.00 hod. - 15.00 hod.

Okresní hokejbalová liga
Neděle   2.11. 2014 
14.00 hod.
 HBC Rigum D Mutěnice - TJ GLADIATORS Hodonín 

Termíny a případné změny začátků hokejbalových utkání naleznete na www.teza-hodonin.cz/sekce červené domky/

Stadion U Červených domků - hokejbal / SK Sudoměřice

Stadion U Červených domků - hokejbal / SK Sudoměřice

HOKEJBAL
Mistrovské utkání v hokejbale (extraliga)
Sobota 8.11. 2014 od 14.00 hod.
SK Sudoměřice - KERT PARK Praha 

Termíny a případné změny začátků hokejbalových utkání naleznete na 
www.teza-hodonin.cz/sekce červené domky/

Sportovní hala TEZA Hodonín - florbal

Sportovní hala TEZA Hodonín - florbal

FLORBAL
Mistrovské utkání - muži (II. slovenská liga)
Neděle 2.11.2014 od 16.00 hod. 
FBC Skalica - FBK Púchov

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.teza-hodonin.cz/sekce sportovní hala/

Sportovní hala TEZA Hodonín - házená žen / HK Hodonín

Sportovní hala TEZA Hodonín - házená žen / HK Hodonín

HÁZENÁ
Mistrovská utkání HK Hodonín - ženy (II. liga) 
Neděle 2.11. 2014  od 10.30 hod.
HK Hodonín dorostenky - DHK Pardubice 

Mistrovská utkání HK Hodonín - dorostenky 
Neděle 2.11. 2014  od 12.30 hod.
HK Hodonín dorostenky - HC Ostrava dorostenky 

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.teza-hodonin.cz/sekce sportovní hala/

Sportovní hala TEZA Hodonín - aerobic

Sportovní hala TEZA Hodonín - aerobic

AEROBIC
Aerobic Cup Hodonín 2014 -
sportovní liga mládeže v aerobiku
Sobota 8.11. 2014 od 08.00 hod.  

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.teza-hodonin.cz/sekce sportovní hala/

Dnes je 1.11.2014
Svátek má: Felix
So 1.11.
dnes
4 / 15
Ne 2.11.
zítra
5 / 14
Po 3.11.
pozítří
7 / 16

Více o počasí
http://www.meteopress.cz

Správu webových stránek zajišťuje cernet www.cernet.cz