Rozšíření služeb letního koupaliště z důvodu dlouhodobého uzavření krytého plaveckého bazénu.

Skutečnost, že krytý bazén je z důvodu rozsáhlé rekonstrukce dlouhodobě uzavřen, pocítili nejen plavecké kluby a školy, ale i samotní občané Hodonína a přespolní, kteří bazén hojně využívali k relaxaci, sportu nebo rehabilitacím. Jelikož vedení města vnímá, že kapacity okolních plaveckých zařízení nedostačují k vysycení potřeb všech, kteří byli zvyklí hodonínský bazén navštěvovat, rozhodlo o dřívějším zahájení sezóny letního koupaliště.

Vedení města spolu s vedením společnosti TESPRA Hodonín a příspěvkové organizace TEZA Hodonín, které mají provoz letního koupaliště na starosti, již podniklo veškeré kroky k tomu, aby bylo v průběhu dubna započato s realizací projektu na dohřívání vody ve dvou ze tří bazénů letního koupaliště (dětské brouzdaliště a střední zážitkový bazén). Voda bude po ukončení všech prací spojených s instalací nové technologie dohřívána na příjemných 25-26°C.

Sezóna na letním koupališti v Hodoníně bude tedy oficiálně zahájena 1.5. 2016. Otevření letního koupaliště pro veřejnost pak proběhne dle klimatických podmínek, v souladu se schváleným provozním řádem zařízení, který stanovuje minimální teplotu vzduchu pro otevření na 21°C a teplotu vody na 20 stupňů.

Pro aktuální informace o otevření letního koupaliště prosíme občany o sledování webových stránek společnosti TESPRA www.tespra-hodonin.cz nebo příspěvkové organizace TEZA Hodonín www.teza-hodonin.cz .

V případě příznivých klimatických podmínek je otevírací doba v měsíci květnu následující:

Pondělí                13.00 - 18.00 hod.
Úterý                   10.00 - 18.00 hod.
Středa                  13.00 - 18.00 hod.
Čtvrtek                10.00 - 18.00 hod.
Pátek                   13.00 - 18.00 hod.
Sobota                 10.00 - 18.00 hod.
Neděle                 10.00 - 18.00 hod.

V sobotu 7.května vzhledem k příznivé předpovědi bude otevřeno i když je voda ještě studenější. Těšíme se na otužilejší plavce.

V areálu koupaliště je zajištěn provoz zařízení poskytujících občerstvení případně další služby .

Za společnost TESPRA Hodonín, s.r.o. jednatel Ing. Ivo Zbořil
Za příspěvkovou organizace TEZA Hodonín ředitel Bc. Otakar Čajka

Dnes je 29.5.2016
Svátek má: Maxim
skupina ČEZ
Správu webových stránek zajišťuje cernet www.cernet.cz