Přehled registrovaných

Chcete vědět, kdo s vámi poběží 14.12. 2019 v rámci XXIX. ročníku mezinárodním silničním běhu Hodonín - Holíč - Skalica???

Zde naleznete seznam přihlášených.

Bábík Antonín M50 Vacenovice
Bábíková Antonie Ž Dolní Bojanovice
Baják Marek M40 T.J.Sokol Velké Bílovice
Balážová Anna Ž45
Bartál Lubomír M65 BK Hodonín
Bartoš Libor M50 TEZA Hodonín
Bednář Zbyněk M40 AK Tišnov
Bezděk Dušan M40
Bezděková Tereza Ž
Bobek Josef M70 Tj Znojmo
Brandstillerová Petra Ž45
Brázda Jan M Ratíškovice
Březina Jiří M80 Přerov
Brožík Jiří M40 BK Hodonín
Buráň Drahomír M50 FK Hodonín
Caletková Romana M
Camarda Olivier M40 Magion Architekti
Černuškova Sara Ž žadny
Danihel Andrej M Schaeffler Skalica
Droppová Ivana Ž35 SRTG Podluží
Dufek Jiří M
Fialík Ondřej M Sokol Hodonín
Filipovič Ondřej M AC Dezoláti z Gédu
Foltýnová Ludmila Ž45
Fousek Jan M Mk Seitl Ostrava
Gejdošová Lenka Ž45 Hodonín
Hakala Lukáš M
Hanakova Marta Ž35
Hlaváč Radek M
Holešínský Jakub M
Hoza Michal M40 TEZA Hodonín
Hřebačka Antonín M50
Hřebačková Iva Ž35 Hodonín
Humpolík Jiří M65 HALCYON KLUB Hodonín,p.s.
Jakubčíková Eliška Ž AK Hodonín
Jandora Marek M Running Zone Brno
Jarošova Radka Ž35 žadny
Jasenský Oldřich M AK Kroměříž
Jedlička Marek M40 Oddíl sportovního plavání Hodonín
Jonáš Vít M50 Čechovka Břeclav
Josef Filip M OSP Hodonín
Karas Karel M70 BKHODONÍN
Klézlová Simona Ž Hodonín
Kluknavská Iveta Ž Gelnica
Kocur Lukáš M40 Orel Šitbořice
Komrska Petr M Karpatský kynologický klub
Kovář Rostislav M65 AK Olomouc
Kratochvíl Pavel M50 Atletic Třebíč
Krist Ondřej M
Kubíček František M70 Relax Dobré Pole
Kučerová Jana Ž45 Rohatec
KUKLIŠ Marek M50
KVITA JOSEF M65 a.k. emila zatopka
Lukovská Andrea Ž45
Macáková Irena Ž45 Hodonín
Maděryčová Lenka Ž35
Maděryčová Lenka Ž35
Maňásek Zdeněk M40
Mecl Karel M50 Běžecký klub Hodonín
Měsíčková Petra Ž Sobůlky
Motyčka Petr M40 -
Mraček Rostislav M65 Rokytnice
Navrátil Marek M Klub přátel Svatého Jána
Neumann Martin M Strážnice
Pikal Karel M70 KVS Olomouc
Pilecký Michal M TRI SKI Horní Počernice
Podivínský Libor M50
Poláček Kamil M Filosofie
Popov Evžen M50 La Desta Bzenec
Pospíšilová Irena Ž35 AK Drnovice
Prágr Jakub M -
Procházková Irena Ž45 TJ Háje
Profous Petr M60 Kanoistika Ostrožská Nová Ves
Rašner Tomáš M50 KVS Olomouc
Ravas Miroslav M
Řezáč Ivo M75 AK Chemopetrol Litvínov
Škrdová Danuše Ž45 MK Seidl Ostrava
Sloboda Filip M
Slouka Jiří M
Šnajdr Petr M
Sochorová Zuzana Ž35 Prostě běž!
Staněk Petr M40 AK Kroměříž
Stehlík Pavel M40 VP Agro
Studnička Ondřej M ŠumperkProject
Studnička Oldřich M
Synek Lukáš M Vacenovice
Tanhauser Petr M40
Tomčal Dušan M40 Lipov
Topilinová Kateřina Ž Hodonín
Trnková Hana Ž35
Trombik Emil M70 Český Těšín
Urbánek Martin M40 Federace strojvůdců České reubliky
Vaculka Tomáš M40 TLRR Dolni Bojanovice
Valášek Pavel M65 Federace strojvůdců České republiky
vařecha lubomir M40 Karpatské Naděje
Viktora Milan M50 Veslařský klub Hodonin
Viktorová Renáta Ž45 VK Hodonin
Vrtělka Štěpán M
Zajíc Martin M VSK Univerzita Brno
Zálešák Radek M Federace strojvůdců České republiky
Zapala Alois M50 AK Hodonin
Zapalova Erika Ž45 AK Hodonin
Zemanová Radka Ž35 Running zone Brno
Zugar Vojtěch M